Türkiye’ nin saklı cenneti; Kelebekler Vadisi. Muğla’ nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz sınırları içerisinde bulunur. Kelebekler Vadisi’ nde konaklama tek bir işletmenin elinde bulunmaktadır. Bu nedenle Kelebekler Vadisi konaklama 2020 fiyatlarını sizlerle paylaşmak istedim.

Gezilerimden daha hızlı haberdar olmak için @gezgin_tripod hesabını takip edebilirsiniz.

Kelebekler Vadisinde Konaklama

Kelebekler Vadisi’ nde konaklama bir kişinin elinde bulunuyor. İster çadır alanında çadır kurun, isterseniz sahilde plajda uyuyun, isterseniz de bungalovlarda kalın. Her halükarda bu işletmeye para ödemek zorundasınız. Plajda oturup sabahlamak istiyoruz da deseniz ödeme yapmak zorundasınız. Konaklamalarda çadırda kalsanız da, bungalovda kalsanız da fiyatlara sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil oluyor.

kelebekler Vadisi konaklama

Konaklamada kendi çadırınız yoksa tesisten çadır talep edebilirsiniz. Bunun dışında bungalovlarda da konaklayabilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil oluyor. Ücretler çadırın büyüklüğüne göre değişmeyip, kalacak kişi sayısına göre hesaplanıyor.

  • 0-12 yaş aralığındaki çoçuklardan ücret alınmıyor.
  • 12-15 yaş aralığındaki çocuklara da %50 indirim yapılıyor.
  • Sağlık çalışanlarına ve kolluk kuvvetlerine %20 indirim,
  • Öğrencilere %10 indirim sağlanıyor.

Kelebekler Vadisi 2020 Konaklama Fiyatları

  1. Kendi çadırınızı getirdiğinizde kişi başı fiyat 140,00TL (Kahvaltı + akşam yemeği dahil)
  2. Çadırı tesisten alırsanız kişi başı fiyatı 170,00 TL (Kahvaltı + akşam yemeği dahil)
  3. Glamping çadırlarda konaklamak isterseniz bunun da fiyatı kişi başı 185,00 TL (Kahvaltı + akşam yemeği dahil) Burada çift kişinin konaklayabileceği yatak, priz, aydınlatma ve klima bulunmaktadır.
  4. Standart bungalovlarda konaklarsanız kişi başı 200,00 TL (Kahvaltı + akşam yemeği dahil) Standart Bungalov için de sadece çift kişinin yatabileceği çift kişilik yatak, elektrik ve aydınlatma bulunmakta. Duş ve tuvalet olarak ortak alanı kullanıyorsunuz.
  5. Büyük bungalovlarda konaklarsanız kişi başı fiyat 250,00TL (Kahvaltı + akşam yemeği dahil). Büyük bungalovların içinde ise çift kişinin konaklayabileceği yatak, aydınlatma, priz, duş ve tuvalet bulunmaktadır.
Kelebekler Vadisi Konaklama
kelebekler Vadisi

Toplamda 29 adet bungalov bulunmaktadır. Bununla beraber ortak kullanım olarak duş, tuvalet ve sıcak su bulunmaktadır.

Sabah kahvaltısı 08:00 – 10:00 saatleri arasında açık büfe olarak servis ediliyor. Akşam yemekleri ise 20:00 – 22:00 saatlerinde servis ediliyor.

Kelebekler Vadisi Türkiye’ de kamp yapılacaklar yerler listesinde ilk sırayı alan yerlerdendir. Fiyatlar sizin için makulse burada kamp yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here