HAKKIMDA

 

Kadir Karapıçak Kimdir?

Merhaba ben Kadir Karapıçak.  26 Nisan 1984 yılında Giresun Tirebolu ilçesinde doğdum. Üniversite yıllarımı Eskişehir’ de geçirdikten sonra ise gözlerimi İstanbul’ da açıp profesyonel iş hayatına atıldım. Şimdilik ülkemizin en güzel şehirlerinden olan İstanbul’ da hayatıma devam ediyorum.

Bunların haricinde hayattaki en büyük tutkum olan fotoğraf çekmek beraberinde yeni yerler görmeyi, keşfetmeyi, en önemlisi de kendi gözümden fotoğraflamayı getirdi.

Üniversite yıllarında başlayan bu hastalık ”ki en güzel hastalık” diye tabir ediyorum, halen dur durak bilmeden devam ediyor. Hemen hemen 10 – 11 yıldır her fırsatı değerlendirip nerelere gidebilirim sorusunun cevabı Türkiye’ nin %80 ini gezmemi sağladı. Üniversitede kendi harçlıklarımla ve çalışmalarımla aldığım fotoğraf makinemle düştüm yollara.

Gezmek bir hastalıktır ve hastalıkların en güzelidir.
Gezmek bir hastalıktır ve hastalıkların en güzelidir.

Fotoğraflarımı sadece gezgin_tripod  instagram hesabımdan paylaşıyorum.

 

 

Arkadaşlarımın “nereye gidelim” sorusuna sözlü olarak cevap verirken, “neden tanımadığım gezginlerle bunları paylaşmıyorum” sorusu ise bu internet sayfasını oluşturdu. Kısacası amacım gezdiğim, gördüğüm yerleri sizlerle sohbet havasında paylaşmak. Bunların dışında ise gezdiğim yerleri tekrar tekrar okumak ise anılarımı tazelememe de sebep oluyor. Bilgisayarın başına geçip gezdiğim yerleri okumanın ne kadar keyifli olduğunu anlatamam sizlere.

Gezdiğim ve gezebileceğim yerlerden önceden haberdar olmak için, yeri geldiğinde bizlere eşlik etmek için, abone olmayı unutmayın.

[mc4wp_form id=”878″]